ÜRETİM & KALİTE

Aktül Kağıt, sistemi bir bütün olarak kabul eder ve kalite bu bütünün içinde yer alan herkesin önceliğidir. Bu bakış açısı ile yola çıkan Aktül Kağıt, üretime geçtiği ilk yıl Kalite Yönetim Sistemleri’ni belgelendirmiştir. Aktül Kağıt için kalite; müşteriye sunulan değer ve onlara duyulan saygıdır.

2011 yılında Kağıt Üretim ve Konverting tesisleri ile faaliyete başlayan Aktül Kağıt, Türkiye’nin en modern ve en yüksek teknolojiye sahip tesislerinde %100 saf selüloz kullanarak 12 gr/m² ile 40 gr/m² arasında temizlik kağıdı üretilebilmektedir.

Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu modern tesislerde hammaddeler ve kimyasallar özenle seçilir, insan sağlığına ve çevreye dost ürünler üretilir. Su ile temasta dayanıklılık istenen ürünlerde (kağıt havlu, peçete gibi) gıda ile temasın uygun olduğu sertifikalı kimyasallar kullanılır.

Türkiye’yi ilk defa Viscosoft Teknolojisi ile tanıştıran Aktül Kağıt, en hacimli kağıdı üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Aktül Kağıt, gelişen güncel teknolojileri kullanıp, en iyi uygulamaları takip etmeyi, müşterilerine uygun fiyata kolayca ulaşabilecekleri en iyi kalitedeki ürünleri sunmayı hedefler. Bu bağlamda 140.000 tonluk kağıt üretim tesisinde en kaliteli kağıdı üretir ve Konverting tesislerinde bu kağıtları markalı ürünlerine çevirir.

Aktül Kağıt kalite politikası aşağıdaki gibi özetlenmiştir:

KALİTE POLİTİKASI


Aktül Kağıt olarak ;

Temizlik kağıdı sektöründe,
Gelişen ve güncel teknolojileri kullanıp,
En iyi uygulamaları takip ederek,
Piyasa ve müşteri ihtiyaçlarına göre hızlı aksiyonlar alıp,
Müşterilerine uygun fiyata, kolayca alabilecekleri ,
Yüksek kalite ürünler sunmayı hedefleriz.

Yenilikçi yaklaşımları cesaretlendirerek,
Sürekli iyileştirmeyi amaç edinir,
Takım ruhu içerisinde hedeflerimize ulaşır,
Her defasında daha iyisini hedefleriz.
Temel felsefemiz; Müşteri önceliğimizdir.

BİZİ TAKİP EDİN